GZDiZ dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czekamy na Gości w Tunelu pod Martwą Wisłą i na obiektach zwodzonych

1815 zł – taka łączna suma trafiła do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dwóch przygotowanych przez GZDiZ na jej rzecz aukcjach. Do wylicytowania były tym razem dwie atrakcje. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom!
Na zdjęciu widoczna jest grafika ze zdjęciami obiektów zwodzonych i Tunelu pod Martwą Wisłą wraz z logiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy blisko 2000 zł
GZDiZ

Mimo rosnącej z roku na rok liczby licytacji i dużej konkurencji wśród wyjątkowych ofert, udało nam się ponownie zainteresować Was naszymi propozycjami. W licytacjach, w których o zwycięstwo ubiegali się nie tylko gdańszczanie, ale również mieszkańcy innych miejscowości w Polsce, udało nam się zebrać blisko 2000 zł. Wspomogą one WOŚP w walce z sepsą. Dziękujemy!

Pierwszą z atrakcji jest wycieczka do Tunelu pod Martwą Wisłą. Wybiorą się na nią Pani Katarzyna z Gdańska wraz ze swoim mężem. W aukcjach WOŚP w różnych miastach wzięli udział nie pierwszy raz – tym razem postawili na swoje rodzinne miasto. Będzie to dla nich pewnego rodzaju sentymentalna podróż. Małżeństwo zwiedziło już bowiem Tunel podczas dni otwartych w trakcie jego budowy. Teraz chcą do niego powrócić i zobaczyć, jak funkcjonuje na co dzień.

Dzięki zwycięstwu w licytacji zobaczą wnętrze Tunelu, dostępne tylko dla obsługi obiektu. A jest ono niezwykle bogate! Tunel pod Martwą Wisłą to wiele podziemnych zakamarków, kilometry korytarzy, plątanina kabli oświetleniowych, 112 kamer i mnóstwo urządzeń odpowiadających za jego poprawne i bezpieczne działanie. Do tego Centrum Zarządzania Tunelem, gdzie na kilkudziesięciu monitorach można obserwować, jak przebiega ruch drogowy w Tunelu i reagować na ewentualne nieprzewidziane zdarzenia.

Drugą ofertą, którą przygotowaliśmy z myślą o wsparciu Orkiestry, jest wycieczka po trzech zarządzanych przez nas obiektach zwodzonych. Są nimi kładka na Ołowiankę, most w Sobieszewie i most nad śluzą w Przegalinie. Odwiedzi je Pan Sebastian z Bydgoszczy wraz z rodziną. Będzie to jego ponowna wizyta w Gdańsku, bo w ubiegłym roku, dzięki wygranej aukcji na rzecz WOŚP, gościliśmy Pana Sebastiana i jego bliskich w Tunelu pod Martwą Wisłą. Już teraz cieszymy się na ponowne spotkanie!

A co podczas niego zobaczy zwycięzca licytacji? Zapoznamy odwiedzających z procedurami obowiązującymi podczas obsługi obiektów zwodzonych, objaśnimy zasady ich działania i zdradzimy szczegóły techniczne każdego z nich. Główną atrakcją będzie z pewnością możliwość zwodzenia obiektów przez uczestników wycieczki. Oczywiście pod czujnym okiem naszych pracowników.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wsparcie WOŚP! Siema!

O tegorocznych aukcjach dla WOŚP pisaliśmy w naszym komunikacie w styczniu


Gdańskie Centrum Kontaktu
Parkingi w Gdańsku
Civitas- PATK4SUMP