Włącz się do walki z koronawisurem. Dołącz do akcji #GdańskPomaga

Akcja #GdańskPomaga służy pomocy osobom i instytucjom, którym stan epidemii utrudnia lub uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Swoje zgłoszenia na stronie mogą zostawiać zarówno Ci, którzy potrzebują wsparcia, jak i osoby, które mogą podzielić się dobrem.
#GdańskPomaga
Fundacja Gdańska

Wystarczy wypełnić krótki formularz, który po zatwierdzeniu będzie widoczny dla wszystkich na tablicy ogłoszeń – będą Państwo mogli tam zapoznać się z potrzebami i zasobami, które mogą trafić w ręce potrzebujących.

Zachęcamy Państwa również do wsparcia finansowego. Wszystkie środki zebrane w naszej zbiórce zostaną przeznaczone na wsparcie lokalnych szpitali, domów pomocy społecznej, organizacji pozarządowych, miejskich służb, wolontariuszy oraz innych lokalnych jednostek borykających się z brakiem odpowiedniego sprzętu, środków ochrony osobistej czy funduszy na dalsze sprawne przeciwdziałanie koronawirusowi. Suma małych kwot może sprawić, że walka z pandemią stanie się bardziej efektywna i skuteczna.

Grupą, którą w sposób szczególny, dotknęły efekty pandemii są uczniowie – niektórzy z nich, z dnia na dzień, zostali pozbawieni możliwości nauki, kontaktu z rówieśnikami oraz rozwoju fizycznego. Niezwykle ważne jest zapewnienie im równego dostępu do możliwości kształcenia. Ma to również ogromny wpływ na ich psychikę. Jeżeli dysponują Państwo niepotrzebnym, sprawnym sprzętem komputerowym zachęcamy do wypełnienia formularza w zakładce „Komputer dla ucznia”. Urządzenia te trafią do najbardziej potrzebujących.

#GdańskPomaga to wspólna inicjatywa Miasta Gdańsk, Fundacji Gdańskiej, Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A., Stadionu Energa Gdańsk oraz Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku. Połączyliśmy siły i utworzyliśmy tę platformę, aby w tym trudnym czasie móc sprawniej skoordynować pomoc dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

Więcej szczegółów na stronie: gdanskpomaga.pl

Odwiedź profil #GdańskPomaga na Facebooku


Gdańskie Centrum Kontaktu
Parkingi w Gdańsku
Civitas- PATK4SUMP