2247,22 zł do skarbonki WOŚP za zwiedzanie Tunelu pod Martwą Wisłą

Zakończyła się licytacja niecodziennej wyprawy w zakamarki Tunelu pod Martwą Wisłą. Zwycięzca aukcji, Pan Sebastian z Bydgoszczy, wpłacił na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2247,22 zł.
Wycieczkę po zakamarkach Tunelu pod Martwą Wisłą w aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowano za 2247,22 zł.
Wycieczkę po zakamarkach Tunelu pod Martwą Wisłą w aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowano za 2247,22 zł.
GZDiZ

Możliwość zobaczenia Tunelu pod Martwą Wisłą z niecodziennej perspektywy spotkała się z dużym odzewem. Wejście pod jezdnię i do pomieszczeń technicznych, obejrzenie z bliska urządzeń, które odpowiadają za bezpieczne funkcjonowanie obiektu, a także przyjrzenie się pracy Centrum Zarządzania Tunelem osiągnęło w licytacji kwotę 2247,22 zł. Ogromnie się cieszymy, że w ten sposób mogliśmy włączyć się w dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tegoroczny dochód przeznaczy na podniesienie standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Zwycięzcą naszej aukcji jest Pan Sebastian z Bydgoszczy. Pochwalił się nam, że jest kolekcjonerem licytacji, które umożliwiają zwiedzanie specjalnych obiektów inżynierskich „od kulis”. Do Gdańska planuje przyjechać późną wiosną i zabierze ze sobą Rodzinę. Gratulujemy i czekamy na naszych specjalnych Gości z wyjątkową trasą wycieczki.

Tunel pod Martwą Wisłą od chwili swojego otwarcia w kwietniu 2016 r. pozostaje nadal jedyną podwodną przeprawą drogową w Polsce. Każdego dnia przejeżdża nim średnio 32 tys. pojazdów.


Gdańskie Centrum Kontaktu
Parkingi w Gdańsku
Civitas- PATK4SUMP