Zagłosuj na Gdańsk w plebiscycie na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce

Ruszyło głosowanie w 9. edycji plebiscytu Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Wśród uczestników plebiscytu znajduje się Gdańsk, dlatego zachęcamy do oddawania głosów na nasze miasto. Swoje poparcie dla gdańskiej kandydatury możecie wyrazić, lajkując zdjęcie ukwieconego Grodu nad Motławą w specjalnej konkursowej galerii na Facebooku. Głosowanie trwa do 17 sierpnia.
Ukwiecony Gdańsk
fot. Katarzyna Szumała/GZDiZ

O tym, że Gdańsk należy do najbardziej ukwieconych polskich miast nie trzeba nikogo przekonywać. Na wielobarwne rabaty, ukwiecone place, skwery czy ogrody kieszonkowe można natknąć się właściwie na każdym kroku. Dzięki codziennej pracy naszych ogrodników i inspektorów możemy cieszyć się estetycznymi kompozycjami kwietnymi również w donicach, czy skrzyniach, a także w formie kwietnych napisów i herbów Gdańska.

Gdańsk staje więc w szranki z innymi miastami w Polsce w plebiscycie organizowanym przez Terra Flower Power. Konkurs ma na celu wyróżnienie miast, które stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni.  

Jak można oddać głos na Gdańsk? Wystarczy wejść na zdjęcie Gdańska przedstawiające kwietnik z lantaną, gaurą, pelargonią i smagliczką z widokiem na Żurawia na profilu Inspirowani Naturą w konkursowej galerii na Facebooku i pod zdjęciem zostawić lajka. Pomysłodawcą kompozycji rabat na Głównym Mieście w Gdańsku i autorką zdjęcia jest Katarzyna Szumała z Działu Zieleni GZDiZ. Miasto, które zbierze największą liczbę lajków zostanie zwycięzcą plebiscytu i zgarnie nagrodę w postaci wieży kwiatowej lub donic.

Głosowanie trwa do 17 sierpnia, a zdjęcie Gdańska w konkursowej galerii dostępne jest TUTAJ (kliknij, aby przejść do głosowania)

Więcej informacji o plebiscycie na stronie: inspirowaninatura.pl

 


Gdańskie Centrum Kontaktu
Parkingi w Gdańsku
Civitas- PATK4SUMP