Wymieniamy izolację stropu przejścia podziemnego pod al. Zwycięstwa na wysokości Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego [AKTUALIZACJA 23.09]

Przez tydzień – od 14 do 20 września 2022 r. trwać będą prace związane z uszczelnieniem stropu tunelu pod al. Zwycięstwa. Roboty prowadzone będą przy zamkniętym prawym pasie ruchu w kierunku Centrum
Zdjecie przedstawia miejsce, gdzie zostaną przeprowadzone prace związane z uszczelnieniem stropu tunelu przy alei Zwycięstwa.
Konieczność wykonania prac wynika z zaobserwowanych przecieków w stropie tunelu
fot. GZDiZ

[AKTUALIZACJA 23.09]

Główne prace związane z izolacją tunelu i odtworzeniem masy bitumicznej zostały zakończone 23 września. Tymczasowa Organizacja Ruchu zostanie usunięta w nocy z 23 na 24 września. Przywrócona zostanie jednak w poniedziałek 26.09 w celu dokończenia drobnych robót, które w zależności od warunków atmosferycznych potrwają do dwóch dni.


[AKTUALIZACJA 20.09]

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zwiększenie zakresu prac, których nie dało się przewidzieć na etapie ich rozpoczęcia, termin zakończenia robót został przesunięty na 23 września.


W ramach remontu konieczne będzie wykonanie:

  • rozbiórki krawężników - odkrycie szczeliny dylatacyjnej
  • usunięcia uszkodzonej izolacji
  • naprawy doszczelnienia
  • ułożenia krawężników

Konieczność wykonania prac wynika z zaobserwowanych przecieków w stropie tunelu. Termin ich zakończenia może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zdjecie przedstawia miejsce, gdzie zostaną przeprowadzone prace związane z uszczelnieniem stropu tunelu przy alei Zwycięstwa.
Od 14 września trwać będą prace związane z uszczelnieniem stropu tunelu pod al. Zwycięstwa
fot. GZDiZ

Gdańskie Centrum Kontaktu
Parkingi w Gdańsku
Civitas- PATK4SUMP