Nowy chodnik i nowa nawierzchnia jezdni na ul. Głuchej [AKTUALIZACJA 07.07]

Ruszają prace drogowe na ul. Głuchej. Od poniedziałku 10 maja zajmiemy się naprawą chodnika po obu stronach ulicy. Druga część robót obejmie ułożenie nowej nawierzchni jezdni na odcinku od ul. Przy Torze do ul. Równej. Według planów całość prac zakończy się w połowie lipca.
Remontowany odcinek ul. Głuchej
Remontowany odcinek ul. Głuchej
google maps

AKTUALIZACJA - 07.07

Termin prowadzenia prac drogowych na ul. Głuchej został przedłużony do 30 lipca.


AKTUALIZACJA -24.05

W poniedziałek 31 maja rozpoczną się prace związane z remontem nawierzchni jezdni ul. Głuchej na odcinku od posesji nr 4 do nr 8. Odcinek zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Objazd poprowadzony będzie ulicami: Równą, Sandomierską, Przy Torze oraz Smętną. Planowo roboty na tym odcinku potrwają do 30 czerwca.


Na początek nowy chodnik…

Jako pierwsze na ul. Głuchej wyremontowane zostaną chodniki. Prace będą prowadzone najpierw na jednej, a potem na drugiej stronie ulicy. Remontowany chodnik będzie wyłączony z użytkowania, ale dojście do posesji będzie zapewnione Łącznie wyremontowanych zostanie ponad 500 metrów chodnika.

… potem nowa nawierzchnia jezdni

Oprócz nowego chodnika ul. Głucha zyska również nową nawierzchnię jezdni. Do tego etapu prac przystąpimy w czerwcu. Istniejąca nawierzchnia zostanie rozebrana, a w jej miejsce ułożona zostanie nowa. Prace będą wymagały całkowitego zamknięcia ul. Głuchej na odcinku od ul. Przy Torze do ul. Równej. Objazd poprowadzony zostanie ulicami Sandomierską, Przy Torze, Smętną i Równą.

Prace na 180-metrowym odcinku jezdni ul. Głuchej potrwają ok. 3 tygodni. O ich rozpoczęciu i wprowadzeniu objazdów poinformujemy z wyprzedzeniem. Całość remontu według planów zakończy się do 15 lipca.


Gdańskie Centrum Kontaktu
Parkingi w Gdańsku
Civitas- PATK4SUMP