Naprawa murów przejścia podziemnego na al. Rzeczypospolitej na wysokości ul. Żwirki i Wigury

Kontynuujemy rozpoczęte pod koniec marca prace naprawcze murów przejść podziemnych na al. Rzeczypospolitej. Zakończyły się już roboty w przejściu podziemnym na wysokości ul. Startowej, a 12 kwietnia ruszyły w przejściu na wysokości ul. Żwirki i Wigury.
Od 12 kwietnia prowadzone są prace naprawcze murów przejścia podziemnego na al. Rzeczypospolitej na wysokości ul. Żwirki i Wigury
Od 12 kwietnia prowadzone są prace naprawcze murów przejścia podziemnego na al. Rzeczypospolitej na wysokości ul. Żwirki i Wigury
fot. Karol Stańczak/GZDiZ

Zakres prac naprawczych w przejściu podziemnym przy al. Rzeczypospolitej na wysokości ul. Żwirki i Wigury obejmuje remont murów okalających wejścia. Ze ścian zostaną skute luźne elementy betonowe, a powstałe ubytki uzupełnione. W ostatnim etapie powierzchnie  zostaną wyrównane oraz pomalowane.

Remont murów przejścia podziemnego wymagał będzie miejscowego zajęcia fragmentów jezdni al. Rzeczypospolitej w obu kierunkach w rejonie przejścia podziemnego. Zawężenia jezdni do jednego pasa ruchu będą miały charakter krótkotrwały, ok. 1-2 godzinny i będą wprowadzane poza godzinami porannego oraz popołudniowego szczytu, czyli poza godz. 6:00 – 9:00 oraz 13:00 – 16:00.


Gdańskie Centrum Kontaktu
Parkingi w Gdańsku
Civitas- PATK4SUMP