Naprawa barier na Estakadzie na Węźle Okopowa

W poniedziałek 26 listopada rozpoczną się prace związane z naprawą barieroporęczy na Estakadzie na Węźle Okopowa w Gdańsku. Podczas robót wyłączony z ruchu będzie jeden z dwóch pasów na Estakadzie.
117982
Jerzy Pinkas / www.gdansk.pl


Prace na Estakadzie podzielone zostały na dwa etapy. W pierwszym z nich, który rozpocznie się w poniedziałek 26 listopada, naprawiane będą bariery po lewej, wewnętrznej stronie Estakady. Z tego względu ruch pojazdów będzie odbywał się tylko prawym pasem. Zakończenie tego etapu planowane jest na koniec stycznia 2019 roku. W drugim roboty prowadzone będą po prawej, zewnętrznej stronie. Wówczas kierowcy będą mogli poruszać się po lewym pasie Estakady. Ta faza robót potrwa do końca kwietnia przyszłego roku.

Naprawa barieroporęczy na Estakadzie na Węźle Okopowa polegać będzie na ich zdemontowaniu, wyeliminowaniu usterek, wykonaniu nowych powłok antykorozyjnych i ponownym montażu. Barieroporęcze będą sukcesywnie demontowane. Kolejno, partiami trafią na warsztat, gdzie zostaną przebudowane, zmodernizowane i wówczas wrócą na swoje miejsce.


Gdańskie Centrum Kontaktu
Parkingi w Gdańsku
Civitas- PATK4SUMP