Kontynuacja przebudowy fragmentu al. Grunwaldzkiej [AKTUALIZACJA]

Od środy 8 kwietnia na al. Grunwaldzkiej prowadzone będą dalsze prace związane z przebudową jej fragmentu na wysokości budynku nr 343. Potrwają one do 25 kwietnia i będą wiązały się z koniecznością zawężenia ok. 90-metrowego odcinka jezdni al. Grunwaldzkiej w kierunku Sopotu. Zawężenie wprowadzone będzie poza szczytem komunikacyjnym.
Roboty drogowe
fot. Karol Stańczak/GZDiZ

 

AKTUALIZACJA - 6 kwietnia 2020

UWAGA! W środę 8 kwietnia rozpocznie się kolejny etap prac, związanych z przebudową fragmentu al. Grunwaldzkiej na wysokości biurowca Wave (budynek nr 343). Organizacja ruchu będzie taka sama, jak podczas marcowych robót. Z ruchu wyłączony będzie ok. 90-metrowy odcinek prawego pasa al. Grunwaldzkiej w kierunku Sopotu, a do dyspozycji kierowców pozostanie środkowy oraz lewy pas. Zawężenie wprowadzone będzie poza szczytem komunikacyjnym, tj. w godzinach 9:00-14:00 oraz 18:00-6:00. Utrudnienia w ruchu potrwają do 25 kwietnia.

Przebudowa al. Grunwaldzkiej realizowana jest w ramach umowy drogowej zgodnie z art. 16 Ustawy o drogach publicznych zawartej z Dori Development sp. z o.o.


AKTUALIZACJA - 19 marca 2020

UWAGA! Prace na al. Grunwaldzkiej i związane z nimi utrudnienia w ruchu potrwają do 27 marca 2020 r.


3 marca 2020

Roboty na al. Grunwaldzkiej to kontynuacja prac drogowych związanych z budową biurowca Wave. Z powodu konieczności likwidacji kolizji sieciowych zostały one wstrzymane jesienią ubiegłego roku.

5 marca rozpoczną się roboty związane z wybudowaniem pasa do skrętu w prawo na teren inwestycji. Będą wymagały one zawężenia ok. 90-metrowego odcinka al. Grunwaldzkiej w kierunku do Sopotu na wysokości biurowca. Z ruchu wyłączony zostanie prawy pas ruchu, a kierowcy będą mogli korzystać ze środkowego oraz lewego pasa jezdni. Zawężenie wprowadzone będzie poza szczytem komunikacyjnym, tj. w godzinach 9:00-14:00 oraz 18:00-6:00. Utrudnienia w ruchu potrwają do 20 marca.

Przebudowa al. Grunwaldzkiej realizowana jest w ramach umowy drogowej zgodnie z art. 16 Ustawy o drogach publicznych zawartej z Dori Development sp. z o.o.

grunwaldzka-zawężenie

 


Gdańskie Centrum Kontaktu
Parkingi w Gdańsku
Civitas- PATK4SUMP