Winieta 1
Winieta 1

LOKALIZACJA PŁATNYCH MIEJSC PARKINGOWYCH [MAPA + LISTA ULIC]

Granice poszczególnych sektorów Śródmiejskiej Strefy Płatnego Parkowania oraz Strefy Płatnego Parkowania, obowiązujących od 29 czerwca 2020 można odnaleźć na poniższej mapce. Po kliknięciu w wybrany sektor SPP bądź ŚSPP wyświetlą się informacje o stawkach opłat i czasie ich poboru.

ULICE, NA KTÓRYCH POBIERANA JEST OPŁATA ZA POSTÓJ POJAZDU SAMOCHODOWEGO W STREFIE PŁATNEGO PARKOWANIA I ŚRÓDMIEJSKIEJ STREFIE PŁATNEGO PARKOWANIA:

Strefa

Sektor

Ulice

 

Śródmiejska Strefa Płatnego Parkowania

 

Sektor Główne Miasto (FGM)

Opłaty: pon. - niedz. w godz. 9:00 - 20:00

Bogusławskiego, Bosmańska, Chlebnicka, Grobla II, Grobla III, Grobla IV/Pachołów, Grząska, Kotwiczników, Lawendowa, Minogi, Mydlarska, Ogarna, Okpowa, Pańska, Piwna, Pocztowa, Powroźnicza, Słodowników, Straganiarska, Szeroka, Szewska, Św. Ducha, Świętojańska, Tandeta, Targ Rybny - plac, Targ Rybny - ulica, Targ Węglowy, Tokarska, U Furty, Warzywnicza, Węglarska, Zbytki, Złotników

Sektor Stare Miasto (FSM)

Opłaty: pon. - niedz. w godz. 9:00 - 20:00

3 Maja, Aksamitna, Bastion Św. Elżbiety, Bielańska, Browarna, Czopowa, Dylinki, Elżbietańska, Garncarska, Gnilna, Grodzka, Heweliusza, Hucisko, Igielnicka, Karmelicka, Katarzynki, Korzenna, Kowalska, Krosna, Łagiewniki, Młyńska, Mniszki, Na Piaskach, Olejarna, Osiek, Podbielańska, Podwale Grodzkie, Podwale Staromiejskie, Rajska, Refektarska, Rybaki Dolne, Rybaki Górne, Rycerska, Sieroca, Stajenna, Stare Domki, Stolarska, Sukiennicza, Targ Drzewny, Targ Rakowy, Tartaczna, Wałowa, Wały Jagiellońskie, Wapiennicza, Wielkie Młyny, Zamkowa

Sektor Długie Ogrody (FDO)

Opłaty: pon. - niedz. w godz. 9:00 - 20:00

Angielska Grobla, Chmielna, Długa Grobla, Długie Ogrody, Dziewanowskiego, Krowoderska, Łąkowa, Motławska, Ołowianka, Pszenna, Seredyńskiego, Spichrzowa, Szafarnia, Szopy, Św. Barbary, Żytnia

Strefa Płatnego Parkowania

Sektor Młode Miasto (AMM)

Opłaty: pon. - pt. w godz. 9:00 - 17:00

Doki, Dyrekcyjna, Gdyńskich Kosynierów, Jaracza, Kupiecka, Lisia Grobla, Łagiewniki, Nowomiejska, Podstoczna, Robotnicza, Rybaki Górne, Stara Stocznia, Stępkarska, Wałowa, Wały Piastowskie, Wiosny Ludów

Sektor Wrzeszcz Politechnika (AWP)

Opłaty: pon. - pt. w godz. 9:00 - 17:00

Akacjowa, Bracka, Bohaterów Getta Warszawskiego, Do Studzienki, Fiszera, Grunwaldzka, Kossaka, Łukasiewicza, Matejki, Miszewskiego, Narutowicza, Olszewskiego, Pileckiego, Piramowicza, Politechniczna, Puszkina, Sienkiewicza, Sobótki, Traugutta, Uphagena, Waryńskiego, Wassowskiego, Własna Strzecha, Wróblewskiego, Zwycięstwa

Sektor Wrzeszcz Górny (AWG)

Opłaty: pon. - pt. w godz. 9:00 - 17:00

Batorego, Brzozowa, Dekerta, de Gaulle'a, Dmowskiego, Grunwaldzka, Jaśkowa Dolina, Jesionowa, Klonowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Lendziona, Matki Polki, Obywatelska, Partyzantów, Pawłowskiego, Pniewskiego, Podleśna, Sosnowa, Staszica, Topolowa, Zator-Przytockiego

Sektor Jelitkowo (AJE)*

Opłaty: pon. - pt. w godz. 9:00 - 17:00

* obowiązuje w miesiącach lipiec - sierpień

Jelitkowska, Kapliczna, Nadmorska, Piastowska, Pomorska, Wypoczynkowa

Sektor Aniołki (BAN)

Opłaty: pon. - pt. w godz. 9:00 - 15:00

Chodowieckiego, Dantyszka, Dębinki, Dębowa, Fahrenheita, Hoene-Wrońskiego, Kopernika, Orzeszkowej, Smoluchowskiego, Skłodowskiej-Curie, Śniadeckich, Traugutta, Tuwima, Zwycięstwa

Sektor Oliwa (BOL)

Opłaty: pon. - pt. w godz. 9:00 - 15:00

Asnyka, Ceynowy, Cystersów, Derdowskiego, Drzymały, Grottgera, Grunwaldzka, Hołdu Pruskiego, Husa, Kanapariusza, Kaprów, Kasprowicza, Kaszubska, Kręckiego, Kubusia Puchatka, Leśna, Liczmańskiego, Majkowskiego, Miraua, Noakowskiego, Obrońców Westerplatte, Orkana, Poczty Gdańskiej, Podhalańska, Polanki, Schopenhauera, Stary Rynek Oliwski, Tetmajera, Wąsowicza, Wita Stwosza, Zacisze, Żeromskiego

Sektor Przymorze (BPR)

Opłaty: pon. - pt. w godz. 9:00 - 15:00

Arkońska, Lęborska, Słupska, Szczecińska, Śląska