UWAGA! Wybrana publikacja jest archiwalna.
Data wygaśnięcia 11.10.2020 - 07:00.

AKTUALIZACJA Zmiany w organizacji ruchu na ul. Koziorożca

AKTUALIZACJA

W środę, 23 września od godzin porannych obowiązuje zmieniona organizacja ruchu na 40-metrowym fragmencie ul. Koziorożca. W celu włączenia się w istniejący wcześniej wykonany etap przebudowy ulicy, zamknięty został odcinek między wjazdem na osiedle (przy ul. Koziorożca 67) a zbiornikiem retencyjnym. Dojazd do posesji odbywać się będzie od ul. Junony. Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie co najmniej dwa tygodnie. Ruch pieszych odbywa się bez zmian.
Utrudnienia wynikają z prac związanych z budową układów drogowych wraz z kanalizacją deszczową w Gdańsku – Osowej” – Etap III. Koszt prac związanych z inwestycją na ul. Koziorożca i ul. Zeusa wyniesie ponad 27 mln złotych.
Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o ostrożną jazdę.

Zmiana organizacji ruchu obowiązująca od 23 września na ul. Koziorożca
Zmiana organizacji ruchu obowiązująca od 23 września na ul. Koziorożca
DRMG

 

 

W poniedziałek, 21 września w godzinach porannych rozpocznie się układanie ostatniej, ścieralnej warstwy nawierzchni na ul. Koziorożca, które potrwa dwa dni. W poniedziałek 21.09 w godzinach 8-16 zamknięty zostanie prawy pas ul. Koziorożca, od ronda z ul. Junony do pasażu handlowego. Zamknięty zostanie także „ślepy” odcinek ul. Koziorożca, do ul. Afrodyty. Wjazd na osiedle naprzeciwko pasażu odbywać się będzie ul. Borchardta, ul. Daru Pomorza i ul. Afrodyty.

We wtorek, 22 września zamknięty zostanie prawy pas, jadąc w kierunku ronda z ul. Junony. W trakcie układania nawierzchni nie będzie możliwości dojazdu do posesji, o czym zostali już poinformowani właściciele nieruchomości. Wraz z postępem prac, w ciągu dnia będą otwierane poszczególne fragmenty ulicy, na których zostały ułożone masy. Sugerowany objazd prowadzić będzie ulicami Niedziałkowskiego – Jednorożca-Wodnika. Prace we wtorek, 22 września powinny zakończyć się do godziny 16.
Wprowadzenie zmian w organizacji ruchu uzależnione jest od pogody. W przypadku opadów deszczu termin może ulec przesunięciu.

Zmiana organizacji ruchu ul. Koziorożca
Zmiana organizacji ruchu ul. Koziorożca
DRMG