Winieta 1
UWAGA! Wybrana publikacja jest archiwalna.
Data wygaśnięcia 31.05.2020 - 12:00.

Zmiany w organizacji ruchu na Stogach

W piątek wieczorem, 7 lutego planowane jest wprowadzenie zmian w tymczasowej organizacji ruchu na Stogach. O godzinie 23.30 zostanie otwarte połączenie ul. Siennej z ul. Wosia Budzysza. Jednocześnie zostanie zamknięty fragment ul. Stryjewskiego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Skiby. Taka organizacja ruchu utrzyma się do końca maja.

Kierowcy, którzy będą jechali z okolic ul. Sucharskiego w kierunku Górek Zachodnich powinni kierować się ul. Sienną, która jest dwukierunkowa. Z kolei kierowcy jadący w kierunku plaży powinni poruszać się ul. Wosia Budzysza, która także jest dwukierunkowa. Ulica Zimna będzie drogą zamkniętą, bez możliwości wjazdu na ul.  Stryjewskiego.

Aby dostać się z ul. Siennej w okolice ul. Stryjewskiego będzie można wybrać objazd ul. Kaczeńce (wyłącznie dla samochodów osobowych) bądź włączyć się z ul. Siennej w ul. Wosia Budzysza.

Ponadto od piątku, 7 lutego zamknięty będzie chodnik na wysokości Elektromontażu.

Utrudnienia na Stogach związane są z trwającą przebudową linii tramwajowej prowadzoną przez Dyrekcję Rozbudowy Miasta Gdańska. Więcej na temat zadania na stronie: http://www.drmg.gdansk.pl/index.php/aktualnie-realizujemy/274-linia-tramwajowa-stogi

mapa stogi