Winieta 1
Drogi gminne
Nazwa ulicy


11 Listopada


3 Brygady Szczerbca

Antoniego

Abrahama

Karola

Adwentowicza


Afrodyty


Agrarna


Akacjowa


Aksamitna


Akwenowa


Aldony


Altanki


Ametystowa

Christiana

Andersena


Andromedy


Angielska Grobla

Krzysztofa

Arciszewskiego


Arkońska


Asesora

Adama

Asnyka


Astronautów


Augustowska


Azaliowa


Azymutalna

Grażyny

Bacewicz

Jana Sebastiana

Bacha

K. Kamila

Baczyńskiego

Wacława

Balcerskiego


Bałtycka


Banińska


Barokowa


Bartka


Bastion św. Elżbiety


Batalionów Chłopskich

Jana

Bażyńskiego


Begoniowa


Belgradzka

Franciszka

Bellinga

Józefa

Bema


Benzynowa


Bereniki

Konstantego

Bergiela


Betoniarzy


Biała


Białostocka


Białowieska

Władysława

Biegańskiego


Bielańska

Edmunda

Biernackiego


Bieszczadzka


Biologiczna


Biskupia


Bitwy Oliwskiej


Bitwy pod Lenino


Biwakowa


Bliska


Blizowa


Bluszczowa


Błękitna


Błońska


Bobrowa


Boczna

Wojciecha

Bogusławskiego


Bohaterów Getta Warszawskiego

Franciszka

Bohomolca


Borkowska


Borsucza


Bosmańska


Botaniczna


Braci Majewskich


Bratki

Władysława

Broniewskiego


Browarna

Jana

Brożka


Brukowa


Brygidki


Brylantowa

Jana

Brzechwy


Brzegi


Brzeźnieńska


Brzoskwiniowa


Brzozowa

Mariana

Buczka / Styp-Rekowskiego Jana


Bukowa

Bronisława

Bukowskiego


Bulońska


Bursztynowa


Bysewska


Bystrzycka


Bytowska


Bzowa


Cedrowa


Ceglana


Cementowa


Centaura

Floriana

Ceynowy

Tytusa

Chałubińskiego


Chełmińska

Józefa

Chełmońskiego


Chirona


Chlebnicka


Chłodna


Chmielna

Józefa

Chociszewskiego

Karola

Chodkiewicza

Daniela

Chodowieckiego

Fryderyka

Chopina


Chwaszczyńska


Ciasna


Cicha

Władysława

Cieszyńskiego


Cisowa


Cmentarna


Cygańska Góra


Cyprysowa


Czajki


Czarna

Stefana

Czarnieckiego

Tadeusza

Czarnowskiego


Czereśniowa

Władysława

Czermińskiego


Czerwcowa


Czerwony Dwór


Czopowa

Zygmunta

Czubińskiego


Czyżyków

Mieczysławy

Ćwiklińskiej


Daleka


Daliowa


Damroki

Jana

Dantyszka


Danusi


Darłowska


Daru Pomorza


Darżlubska


Dąbrówki

gen.

de Gaulle`a

Jana

Dekerta


Deotymy

Jarosza H.

Derdowskiego


Dębinki


Dębowa

Karola

Dickensa

Arenda

Dickmana


Długa


Długa Grobla


Długi Targ


Długie Ogrody


Długie Pobrzeże

Jana

Długosza

Romana

Dmowskiego


Dobra

Antoniego

Dobrowolskiego


Dojazdowa


Dokerów


Doki


Dolna


Dolne Migowo


Dolne Młyny

Ignacego

Domeyki

Witolda

Doroszewskiego

Marcina

Dragana


Drawska


Drożyny


Drużyn Strzeleckich


Drwęcka

Michała

Drzymały

Stanisława

Dubois

Aleksandra

Dulin'a


Dulkowa

Ksawerego

Dunikowskiego


Dworcowa


Dworkowa


Dylinki


Dyrekcyjna


Dywizji Wołyńskiej


Dziana


Dzielna

Jana

Dziewanowskiego


Dzwonki


Dźwigowa

Tomasza

Edisona


Egiertowska


Elewów


Elżbietańska


Fabryczna

Daniela

Fahrenheita

Jeremiasza

Falck Polonusa


Falista


Falowa

gen. Augusta Emila

Fieldorfa


Filaretów


Filomatów


Fiołkowa

Grzegorza

Fitelberga


Flisacka


Floriańska

marsz. Ferdynanda

Focha

Aleksandra

Fredry


Fromborska

Roberta

Fultona


Fundacyjna


Fundamentowa


Gajowa


Galaktyczna

Iwo

Galla

Konstantego Ildefonsa

Gałczyńskiego


Garbary


Garczyńska


Garncarska


Gazownicza


Gdańskiego Kolejarza


Gdyńskich Kosynierów


Gerwazego

gen. Antoniego

Giełguda

Maksymiliana

Gierymskiego

Michała

Glinki


Głęboka


Głogowska


Głucha


Gnieźnieńska


Gnilna


Gołębia


Gołuńska

Mikołaja

Gomółki

Wiktora

Gomulickiego


Goplańska


Gostyńska

Seweryna

Goszczyńskiego


Goszyńska


Gościnna


Gotycka


Goździkowa


Góralska


Górecka

ks. Mariana

Góreckiego


Górka


Górna


Górnicza

Kazimierza

Górskiego


Górzysta


Grabowa


Gradowa


Grażyny


Grobla I


Grobla II


Grobla III


Grobla IV


Grodza Kamienna


Grodzieńska


Grodzka


Gronostajowa

Artura

Grottgera

Andrzeja

Grubby


Grudziądzka


Gryfa Pomorskiego

Aleksandra

Gryglewskiego


Grząska


Grzegorza z Sanoka


Grzybowa

Konrada

Guderskiego


Gustkowicza                    plac


Gwiazda Morza

Tadeusza

Gwiazdowskiego


Gwiaździsta


Handlowa

prof. Stefana

Hausbrandta

Stanisława

Hebanowskiego


Helska


Herbowa


Heweliusza

Ludwika

Hirszfelda

Józefa

Hoene-Wrońskiego


Hokejowa


Hołdu Pruskiego


Horeszków


Hoża

mjr

Hubala


Hucisko

Jana

Husa


Husytów


I Brygady


II Brygady


Ikara


Iławska


Iłowa


Inspektorska


Instalatorów


Inwalidów Wojennych       plac


Inżynierska

Henryka Hubertusa

Jabłońskiego


Jachtowa


Jacka Soplicy

Władysława

Jagiełły


Jaglana


Jałmużnicza


Jankiela


Jantarowa

Stefana

Jaracza


Jarowa


Jarzębinowa


Jasia i Małgosi


Jasieńska


Jaskółcza


Jasna


Jastrzębia


Jaśminowa


Jaśminowy Stok


Jaworowa


Jaworzniaków


Jednorożca


Jelenia


Jeleniogórska


Jelinki


Jesienna


Jesionowa


Jeziorowa


Jodłowa


Jodowa


Jowisza


Junacka


Junony


Juraty


Kacza


Kaczeńce


Kadetów


Kaletnicza


Kalinowa


Kamienna Grobla


Kampinoska


Kanałowa


Karkonoska

Mieczysława

Karłowicza


Karmelicka


Karpacka


Karpia


Kartuska

Jana

Kasprowicza


Kasztanowa


Kaszubska


Katarzynki


Kaznodziejska


Kątowa


Kempingowa

Wojciecha

Kętrzyńskiego


Kielecka

Jana

Kiepury

Zdzisława

Kieturakisa

Jana

Kilińskiego

Stefana

Kisielewskiego


Klesza


Klimatyczna


Klonowa

Sebastiana

Klonowicza


Kładki


Kłopot


Kłosowa


Kmieca


Kminkowa

Jana

Kochanowskiego


Kocurki


Koksowa


Kolarska

Oskara

Kolberga


Kolbudzka


Kolejarzy


Kolejowa


Kolonia Anielinki


Kolonia Jordana


Kolonia Mysia


Kolonia Ochota


Kolonia Orka


Kolonia Postęp


Kolonia Praca


Kolonia Przyszłość


Kolonia Studentów


Kolonia Uroda


Kolonia Wyżyny


Kolonia Zaranie


Kolonia Zręby


Kolonia Żeńcy


Kolonijna

Hugo

Kołłątaja

Mariana

Kołodzieja


Kołodziejska


Komandorska

Bronisława

Komorowskiego             

Stanisława

Konarskiego

Marii

Konopnickiej


Konrada Wallenroda


Konstelacji


Konwalii


Kopalniana

Mikołaja

Kopernika

Janusza

Korczaka


Kormoranów


Korsarzy

Konrada

Korzeniowskiego


Korzenna


Kosmonautów

Juliusza

Kossaka


Kościelna


Kościerska

Józefa

Kotarbińskiego


Kotwiczników


Kowalska


Kozia

Jana

Kozietulskiego


Koziorożca


Krajeńska


Kramarska


Krańcowa


Krasnoludków

Józefa

Kraszewskiego


Kraśnięta

Franciszka

Kręckiego


Kręta


Krosienka


Krosna


Krowia


Krowoderska


Królikarnia


Królowej Jadwigi


Krótka


Krucza

Leona

Kruczkowskiego / Matuszewskiego Ignacego


Krylowa


Krynicka


Kryniczna


Kryształowa

Lucyny

Krzemienieckiej


Krzemowa


Krzywa

Bolesława

Krzywoustego


Księdza Robaka


Księża                             plac


Księżycowa

Franciszka

Kubacza


Kubusia Puchatka


Kujawska

Stanisława

Kunickiego


Kupały


Kupiecka


Kurierów AK


Kurkowa

Karola

Kurpińskiego


Kurza

Ignacego

Kurzyńskiego


Kuszników


Kuśnierska


Kutnowska

Eugeniusza

Kwiatkowskiego


Kwietna


Lastadia


Latarniana


Lawendowa


Lazurowa


Lecha

Pokoleń

Lechii Gdańsk

Konrada

Leczkowa


Legnicka


Lektykarska

Joachima

Lelewela

Stanisława

Lema

Antoniego

Lendziona

Gotfryda

Lengnicha

Kazimierza

Leskiego


Leszczynowa


Leszczyńskich


Leszka Białego


Leśna


Leśna Góra


Leśny Stok


Letnia


Letnicka


Letniskowa


Lęborska

Alfa

Liczmańskiego


Lilii Wenedy


Liliowa

Samuela

Lindego


Lipce

Karola

Lipińskiego


Lipowa

Romana

Lipowicza


Lisia Grobla


Listki


Litewska


Lotników Polskich


Lubczykowa


Lubelska


Lublewska


Lubowidzka


Lubuska


Ludowa


Lwowska


Łabędzia


Łamana


Łapińska


Ławnicza


Łęczycka


Łęgi


Łosia


Łowców


Łozy


Łucznicza

Ignacego

Łukasiewicza


Łużycka


Macieja


Macierzy Szkolnej

Antoniego

Madalińskiego

Ferdynanda

Magellana


Magnoliowa

ks. Jana

Majdera

Aleksandra

Majkowskiego


Majowa


Maki

Kornela

Makuszyńskiego


Malborska

Jacka

Malczewskiego

Stanisława

Małachowskiego

Witolda

Małcużyńskiego


Małoogrodowa


Manifestu Połanieckiego


Mariacka


Marii Ludwiki


Maryli


Maszynowa


Matemblewska


Matki Polki


Mazowiecka

Józefa

Mehoffera

Janusza

Meissnera


Menonitów


Merkurego


Metalowców


Meteorytowa


Mewy


Miałki Szlak


Michałki

Piotra

Michałowskiego

Antoniego

Michny


Miedziana

Ludwika

Mierosławskiego


Mieszczańska


Mieszka I


Międzygwiezdna


Migowska

Bernarda

Milewskiego

Bernarda

Milskiego


Miła


Miłosna


Minogi


Miodowa

Stefana

Miraua


Młodzieży Polskiej


Młyńska


Mniszki


Modrzewiowa

Andrzeja

Modrzewskiego


Mokra

Stanisława

Moniuszki


Montażystów


Morawska


Morenowa


Morska


Mostek


Motławska

Wolfganga

Mozarta

Krzysztofa

Mrongowiusza


Mściwoja II


Mydlarska


Mylna


Myśliborska


Myśliwska


Na Ostrowiu


Na Piaskach


Na Stępce


Na Stoku


Na Wzgórzu


Na Zaspę


Na Zboczu


Nad Brzegiem


Nad Jarem


Nad Starą Radunią


Nad Stawem


Nadmorska


Nadwiślańska


Nadwodna


Naftowa


Nakielska


Narciarska


Narewska


Narwicka


Nawigatorów

Augustyna

Necla


Nidzicka


Nieborowska


Niecała

Mieczysława

Niedziałkowskiego


Niedźwiednik


Niegowo


Niegowska

Juliana

Niemcewicza


Niezapominajek


Niska


Niwki

Stanisława

Noakowskiego

Alfreda

Nobla

Piotra

Norblina


Notecka


Nowa


Nowe Ogrody


Nowiec


Nowiny


Nowogródzka


Nowomiejska


Nowotna

Feliksa

Nowowiejskiego


Nowy Świat


Obotrycka


Obrońców Poczty Polskiej plac


Odrzańska


Ofiar Grudnia '70


Ogarna

Michała

Ogińskiego


Ogrodowa

Romana i Apolonii

Ogryczaków


Ojcowska


Okólna


Okrąg


Okrętowa

Stefana

Okrzei


Oksywska

gen. Leopolda

Okulickiego


Olchowa


Olejarna


Olimpijska

Karola

Olszewskiego


Olsztyńska


Ołowianka


Opłotki


Oriona

Władysława

Orkana


Orla


Orląt Lwowskich


Orłowska

Aleksandra

Orłowskiego


Ornitologów

plac

Oruński


Orzechowa

Elizy

Orzeszkowej


Osiedle


Osiedlowa


Osiek

Juliusza

Osterwy

Jana

Ostroroga

Róży

Ostrowskiej


Ostróżki


Ostrzycka


Osty


Otago


Otomińska


Otwarta


Owczarnia


Owsiana


Pachołów


Pagórkowa


Pana Tadeusza

Władysława

Paneckiego


Panieńska

Józefa

Pankiewicza


Pańska


Parkingowa


Parkowa


Parterowa

Blaise'a

Pascala


Pasieczna

Jana Chryzostoma

Paska

Ludwika

Pasteura

Joachima

Pastoriusza


Pawia

Stanisława

Pawłowskiego


Pegaza


Pelplińska


Perseusza

Jana

Pestalozziego


Piaskowa


Piekarnicza


Pienińska


Piesza

Szczepana

Pileckiego


Piłkarska


Piotrkowska

Grzegorza

Piramowicza


Piwna


Piwonii


Planetarna

Emilii

Plater


Platynowa


Plutona


Płocka


Płońska


Płowce

Władysława

Pniewskiego


Po Schodkach


Pobiedzisko


Pocztowa


Poczty Gdańskiej


Podbielańska


Podchorążych


Podgarbary


Podhalańska


Podjazd


Podkarpacka


Podkomorzego


Podkramarska

Zbigniewa

Podleckiego


Podstoczna


Podzamcze


Pogodna


Pohulanka

Wincentego

Pola


Poleska


Politechniczna


Polna


Polskiego Czerwonego Krzyża


Połęże


Południowa

księcia Józefa

Poniatowskiego


Pończoszników


Popradzka


Poprzeczna

Kazimierza

Porębskiego


Portowców


Potęgowska

Aleksandra

Potyrały


Powalna


Powroźnicza


Powstańców Wielkopolskich


Poznańska


Pożarnicza


Pólnicy


Północna


Profesorska


Promienista


Prosta


Protazego


Próżna

Bolesława

Prusa


Przebiśniegowa


Przegalińska


Przełom


Przemian


Przemyska


Przesmyk


Przędzalnicza


Przy Torze


Przybrzeżna

Stanisława

Przybyszewskiego


Przyjaciół


Przyjemna


Przyokopowa


Przyrodników


Przytulna


Przywidzka

Wincentego

Pstrowskiego / Lenarciaka Henryka


Pszenna


Ptasia


Pucka

Kazimierza

Pułaskiego


Pusta

Aleksandra

Puszkina

Mariana

Raciborskiego


Racławicka


Radiowa


Radna


Radosna


Radunicka


Raduńska


Rakietowa

Stefana

Ramułta


Reduta Dzik


Reduta Miejska


Reduta Miś


Reduta Wilk


Reduta Wyskok


Reduta Żbik


Refektarska


Reformacka


Regatowa

Mikołaja

Reja


Rejenta

Tadeusza

Rejtana


Rekowska


Relaksowa


Remusa


Renesansowa

Właysława

Reymonta


Robotnicza

Henryka

Rodakowskiego


Rodzinna

ks. Franciszka

Rogaczewskiego


Rolna


Romańska

Eugeniusza

Romera


Rosiczki


Rozłogi


Rozwojowa


Równa


Różana


Różany Stok

Ludomira

Różyckiego


Rufowa

Zygmunta

Rumla


Rybackie Pobrzeże


Rybaki Dolne


Rybaki Górne

Jana

Rybińskiego


Rybitwy


Rybna


Rycerska

Ludwika

Rydygiera

Aleksandra

Rylkego


Rysia


Rzeczna


Rzepichy


Rzeźnicka


Rzęsna


Sadowa


Salwator


Sambora


Sandomierska


Saneczkarska


Sanocka


Saperów


Sarnia


Sasankowa


Saturna


Sąsiedzka

Artura

Schopenhauera

Roberta

Schumana


Secesyjna

Stefanii

Sempołowskiej


Serbska


Serdeczna

Mariana

Seredyńskiego

prof. Michała

Siedleckiego


Sielska

Henryka

Siemiradzkiego

Henryka

Sienkiewicza


Sienna Grobla


Sieroca


Sierpowa

aleja gen. Władysława

Sikorskiego


Sitowie


Skarpowa


Skiby

Marii

Skłodowskiej-Curie


Skrajna


Słodowników


Słomiana


Słoneczna


Słoneczna Dolina


Słonecznikowa

Juliusza

Słowackiego (od Trawki do Chrzanowskiego)


Słowiańska


Słowików


Słupska


Smęgorzyńska


Smętna


Smoleńska


Smolna


Smugowa


Snycerzy


Sobieszewska


Sobolowa


Sobótki


Sochaczewska


Sokola


Solec


Solidarności plac

Jana

Solikowskiego

Ludwika

Solskiego

Stanisława

Sołdka / Szałocha Kazimierza


Sołecka


Sopocka


Sosnowa

Kazimierza

Sośnickiego


Sowia

gen. Józefa

Sowińskiego


Spadzista


Spichrzowa


Spokojna


Sportowa


Srebrna


Srebrniki


Stajenna


Stalowa


Stara Twierdza


Stare Domki


Starodworska


Starowiejska


Starowiślna


Stary Dwór

Stanisława

Staszica


Stągiewna


Steczka


Sternicza


Stępkarska


Stężycka


Stoczniowców


Stogi


Stokłosy


Stokrotki


Stolema


Stolnika


Straganiarska


Strajku Dokerów

Jana

Strakowskiego


Stroma

Andrzeja

Struga


Strzelców Karpackich


Strzelecka


Sucha


Sukiennicza


Sulmińska


Suwalska


Swojska

ks. Bernarda

Sychty

Tadeusza

Sygietyńskiego


Sympatyczna

Władysława

Syrokomli


Szafarnia

Władysława

Szafera


Szafranowa


Szalupowa


Szara


Szarotki


Szczęśliwa


Szczygla


Szczytników


Szermiercza


Szeroka


Szewska


Szklana Huta


Szklary


Szkocka


Szmaragdowa

Lubomira

Szopińskiego


Szopy


Szpaki


Szpitalna


Szuwary


Szybowcowa

Karola

Szymanowskiego


Szymbarska


Szynszylowa


Ścieżki


Śląska


Śluza


Śmigłowa

Braci

Śniadeckich


Śnieżna


Św. Barbary


Św. Brata Alberta


Św. Ducha


Św. Piotra


Św. Trójcy


Świbnieńska


Świdnicka


Świerkowa


Świętojańska


Świętopełka

Jerzego

Świrskiego


Świtezianki


Taborowa


Tama Pędzichowska


Tamka


Tandeta


Tarasy


Tarcice


Targ Drzewny


Targ Maślany


Targ Rakowy


Targ Rybny


Targ Węglowy


Targowa


Tarniny


Tartaczna


Tatrzańska


Teatralna


Teleskopowa


Telewizyjna

Leonida

Teligi


Telimeny


Tenisowa

Kazimierza

Tetmajera


Tęczowa


Tkacka


Tobiasza


Tokarska


Tolkmicka


Topazowa


Topolowa


Towarowa


Trakt Św. Wojciecha (numery adresowe od 407 do 485)


Trałowa


Transportowców


Trapowa


Trawki


Trubadurów


Tuchomska


Tulipanów


Turzycowa

Juliana

Tuwima


Twarda

Tadeusza

Tylewskiego


Tysiąclecia


U Furty


Ubocze


Ugory


Ujeścisko


Ukośna


Ukryta

Jana

Uphagena


Uranowa


Urocza


Urwista


Ustronie


Uzdrowiskowa


VII Dwór

Aleksandra

Volty

Ryszarda

Wagnera


Wajdeloty


Walecznych


Wałowy plac


Wapiennicza


Wartka

Ludwika

Waryńskiego


Warzywnicza

Józefa

Wassowskiego / Walentynowicz Anny


Wawelska


Wąskotorowa

Stanisława

Wąsowicza


Wąwóz

Jakuba

Wejhera


Wełniarska

Tadeusza

Wendy


Wenus


Wesoła


Węglarska


Węgorzowa


Węsierska


Widlińska

Kazimierza

Wielkiego


Wielkopolska


Wielopole

Józefa

Wieniawskiego


Wierzbowa


Wiesława


Wieżycka


Więcierze


Wilanowska


Wileńska


Wilgi

płk.

Wilka-Krzyżanowskiego


Wilków Morskich


Willowa


Winnicka


Winogronowa


Wiosłowa


Wiosny Ludów


Wiślna


Wiśniowa

Stanisława

Witkiewicza

Wincentego

Witosa


Władysławowska


Własna Strzecha


Włóczników


Wodna


Wodopój


Wojskiego


Wołyńska

Stanisława

Worcella


Wrocławska


Wronia

bpa Andrzeja

Wronki

Zygmunta

Wróblewskiego


Wrzeszczańska


Wrzosy


Wschodnia


Wspornikowa


Wspólna


Współczesna

gen. Józefa

Wybickiego plac


Wyciąg

Leona

Wyczółkowskiego


Wydmy


Wygon


Wypoczynkowa


Za Murami


Zabłotna


Zabytkowa


Zacisze


Zacna


Zagony


Zagórna


Zagroble


Zagrodowa


Zajęcza


Zakole


Zakoniczyńska


Zakopiańska


Zakosy


Zalesie


Załogowa

Ludwika

Zamenhofa


Zamiejska


Zamknięta


Zamkowa


Zamojska

Mariusza

Zaruskiego


Zaścianek


Zatokowa

Księdza Józefa

Zator Przytockiego


Zaułek św. Bartłomieja


Zawiejska


Zawiszy Czarnego


Zawodzie


Zbąszyńska


Zbieżna


Zbyszka z Bogdańca


Zbytki


Zdrojowa


Zebrań Ludowych             plac

Aleksandra

Zelwerowicza


Zenitowa


Zeusa


Zgody I


Zgody II


Zielna


Zielona


Zielone Wzgórze


Zielonoogórska


Zielony Stok


Zielony Trójkąt


Ziemowita


Zimna


Złota


Złota Karczma


Złotników


Zosi

Franciszka

Zubrzyckiego / Selmanowicza Feliksa "Zagończyka"


Zuchów


Związkowa


Zwierzyniecka


Zygmunta Augusta


Źródlana


Żabi Kruk


Żabia


Żaglowa


Żaków


Żarnowiecka


Żeglarska

Władysława

Żeleńskiego

Stefana

Żeromskiego


Żniwna


Żołnierska


Żubrowa


Żukowska


Żuławska


Żurawia


Żytnia


Żywiecka


Drogi gminne