Zarzd Drg i Zieleni w Gdasku
Najczciej odwiedzane rozdziay
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Aktualności286523753
2Zamówienia Publiczne1731703268
3Aktualności797737736
4Nabór na wolne stanowiska63914956
5Praca w GZDiZ55625184
6Wyniki naboru550281003
7Kontakt54067338
8Działy GZDiZ32546225
9Utrudnienia w ruchu300641896
10Strefa Płatnego Parkowania21445320
11Druki do pobrania17865220
12EURO 201217644152
13Dział Ewidencji i Zajęć Pasa Drogowego174311716
14Jak załatwić sprawę15667270
15Inwestycje14177227
16Inwestycje135241772
17O nas12913220
18Postępowania archiwalne106041298
19Dyrekcja i kadra kierownicza9364227
20UU - Dział Utrzymania Dróg9247150
21Dział Parkowania8638684
22Dział Inżynierii Ruchu7891831
2307699261
24ZD - Dział Uzgodnień7282176
25ZI - Dział Inżynierii Ruchu7199223
26ZA - Dział Ewidencji i Zajęć Pasa Drogowego6987170
27Parki zielone serca Gdańska6873204
28Wykaz dróg publicznych na terenie Miasta Gdańska6642176
29Dział Utrzymania Dróg6507540
30PZ - Dział Utrzymania Zieleni5989148
31Dział Utrzymania Zieleni5986839
32Pomniki5334199
33ZP - Dział Parkowania4984174
34Opłaty4345235
35Drogi powiatowe4311164
36UE - Dział Energetyczny3722184
37PC - Dział Oczyszczania3701172
38Dokumenty do pobrania360083
39UT - Dział Utrzymania Infrastruktury Tramwajowej i Autobusowej3454184
40NA - Dział Administracyjno-Osobowy3227147
41ZL - Dział Planowania2999197
42Status prawny2893205
43Przydatne adresy2613163
44Drogi wojewódzkie2318140
454 Pomnik Poległych Stoczniowców2298125
46Park Oliwski2278146
47FK - Dział Księgowy2270175
48NZ - Dział Zamówień Publicznych2203128
49Specjalna infolinia dotycząca EURO 2012 (TRANSPORT, ORGANIZACJA RUCHU, KOMUNIKACJA) - tel. 58 52 44 522 (w godz. 7.30-14.30)219066
50NS - Główny specjalista ds. kontaktu z mediami2068126

Polecamy:

aleja lipowa

email: info@zdiz.gda.pl
©2010 Zarzd Drg i Zieleni w Gdasku
Powered by ICOR