Winieta 1
Remont ul. Niepołomickiej. Utrudnienia od 11 marca
W piatek, 15 marca rozpocznie się remont ul. Niepołomickiej, na odcinku od ul. Przebiśniegowej do ul. Kampinoskiej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

W piątek, 15.03, w godzinach wieczornych na wspomnianym odcinku zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Ruch samochodowy na ul. Niepołomickiej, na odcinku Kampinoska-Przebiśniegowa będzie odbywał się tylko w jednym kierunku, w stronę ulicy Starogardzkiej. W przeciwną stronę obowiązywał będzie objazd, który wyznaczony został ul. Srebrną i Kampinoską (os. Moje Marzenie). Taka organizacja ruchu obowiązywać będzie przez około 1,5 miesiąca. O kolejnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.

W związku z prowadzonymi pracami zmienią się również trasy i rozkłady jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Szczegóły dostępne są na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku.

Poza wymianą nawierzchni zakres robót obejmować będzie także remont skrzyżowania z ulicą Przebiśniegową, zagospodarowanie zieleni,  remont chodnika przylegającego do drogi z zachowaniem jego szerokości i regulację skarp. Wykonawcą robót jest firma ASPERGO. Prace na 250-metrowym odcinku potrwają do końca lipca 2019 roku. Koszt inwestycji to ponad 1,2 mln złotych. Inwestycja prowadzona jest przez Dyrekcję Rozbudowy Miasta Gdańska.

Organizacja ruchu przy ul. Niepołomickiej
Organizacja ruchu przy ul. Niepołomickiej