Zarzd Drg i Zieleni w Gdasku
Najczciej odwiedzane rozdziay
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Aktualności284422747
2Zamówienia Publiczne1715093164
3Aktualności778877127
4Nabór na wolne stanowiska63018936
5Praca w GZDiZ55167179
6Wyniki naboru53904935
7Kontakt53700332
8Działy GZDiZ32114220
9Utrudnienia w ruchu276571786
10Strefa Płatnego Parkowania20830315
11Druki do pobrania17698217
12EURO 201217631150
13Dział Ewidencji i Zajęć Pasa Drogowego171701692
14Jak załatwić sprawę15543265
15Inwestycje14171226
16Inwestycje133951732
17O nas12769214
18Postępowania archiwalne100301261
19Dyrekcja i kadra kierownicza9259220
20UU - Dział Utrzymania Dróg9186148
21Dział Parkowania8252657
22Dział Inżynierii Ruchu7729808
2307662256
24ZD - Dział Uzgodnień7201173
25ZI - Dział Inżynierii Ruchu7122222
26ZA - Dział Ewidencji i Zajęć Pasa Drogowego6901165
27Parki zielone serca Gdańska6843202
28Wykaz dróg publicznych na terenie Miasta Gdańska6582170
29Dział Utrzymania Dróg6461535
30PZ - Dział Utrzymania Zieleni5937146
31Dział Utrzymania Zieleni5798815
32Pomniki5313197
33ZP - Dział Parkowania4901169
34Opłaty4301229
35Drogi powiatowe4266158
36UE - Dział Energetyczny3665180
37PC - Dział Oczyszczania3656166
38Dokumenty do pobrania357382
39UT - Dział Utrzymania Infrastruktury Tramwajowej i Autobusowej3420183
40NA - Dział Administracyjno-Osobowy3147141
41ZL - Dział Planowania2971193
42Status prawny2732198
43Przydatne adresy2589160
44Drogi wojewódzkie2304136
454 Pomnik Poległych Stoczniowców2271118
46Park Oliwski2263140
47FK - Dział Księgowy2244173
48NZ - Dział Zamówień Publicznych2188128
49Specjalna infolinia dotycząca EURO 2012 (TRANSPORT, ORGANIZACJA RUCHU, KOMUNIKACJA) - tel. 58 52 44 522 (w godz. 7.30-14.30)218866
50UM - Dział Utrzymania Obiektów Inżynierskich2032149

Polecamy:

aleja lipowa

email: info@zdiz.gda.pl
©2010 Zarzd Drg i Zieleni w Gdasku
Powered by ICOR